شرایط و الزامات استفاده از سایت

شرایط و الزامات استفاده از سایت انجمن سازندگان مسکن و ساختمان شهر تهران

1. با وجود آنکه دقت و تلاش معقول در جهت مميزي اطلاعات جمع آوري شده در سایت بکار رفته است اما به هيچ وجه نميتوان دقت و صحت آنها را تضمين يا ادعا نمو‌د. بنابر اين انجمن سازندگان ومسکن و ساختمان شهر تهران هيچگونه تعهد و يا مسئوليتى در قبال ارجاع به اطلاعات گردآوري شده از سايتها ، اشخاص و يا شرکت‌ها را به عهده نمي‌گيرد.

2. استفاده، مرور و جستجوي شما در سايت با مسئوليت شخصى خود شما صورت مى‌گيرد. سایت انجمن سازندگان ومسکن و ساختمان شهر تهران تعهدى در قبال خسارات مستقيم، اتفاقى، تبعى، غير مستقيم و کيفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سايت ندارد.

3. مسئوليت مستقيم آگهي‌ها، با آگهي دهندگان آن مي‌باشد و صحت و سقم آن توسط انجمن سازندگان ومسکن و ساختمان شهر تهران ادعا و يا تضمين نمي‌شود.

4. سایت انجمن سازندگان ومسکن و ساختمان شهر تهران، جهت نمايش آگهي‌ها چه به صورت عادي و چه به صورت ويژه، قرارداد و يا تعهد نامه‌اي با آگهي دهندگان منعقد نمي‌کند. مطالب مندرج در آگهي‌ها ممکن است توسط آگهي دهندگان بصورت مداوم تغيير کند و يا به روز شود. در اين زمينه انجمن سازندگان ومسکن و ساختمان شهر تهران، هيچ گونه مسوليتي در قبال هر نوع آگهي درج شده در سايت نمي‌پذيرد و اين سايت صرفا نمايش دهنده مطالب درج شده توسط آگهي دهندگان مي‌باشد.

5. سایت انجمن سازندگان ومسکن و ساختمان شهر تهران در مقابل اطلاعات سايتهاي ديگرى که با اين سايت مرتبط باشد، لينک داده شده باشد و يا لينک آن در سايت قرار داشته باشد، مسئول نيست. اين سايت‌ها توسط اشخاص و يا شرکت‌هاي ديگرى غير از انجمن سازندگان ومسکن و ساختمان شهر تهران ايجاد شده‌اند. انجمن سازندگان ومسکن و ساختمان شهر تهران بعنوان ناشر يا مروج مطالب مندرج در اين سايت‌ها عمل نمى‌کند.

6. ارائه خدمات رايگان باعث ايجاد حقي براي كاربر يا شخص ثالث نخواهد شد و در صورت لزوم، انجمن سازندگان ومسکن و ساختمان شهر تهران مي تواند با صلاحديد خود از ارايه خدمات رايگان به كاربر خودداري نمايد.

7. اخبار، اسناد و مدارك موجود بر روي اين وب سايت ممكن است شامل اشكالات تحريري يا غيرعمدي باشد. اما ما اين حق را براي خود محفوظ ميداريم كه در هر زمان و در صورت صلاحديد خود ، نسبت به رفع هر نوع اشكال و يا حذف قسمت يا قسمت هائي از سايت اقدام نماييم. انجمن سازندگان ومسکن و ساختمان شهر تهران ممكن است هر نوع تغييرات ديگر را كه لازم بداند در سايت و مواد اطلاعات ، محصولات ، برنامه ها ، خدمات و يا قيمت ها (در صورت موجود بودن) و اخباري كه در اين سايت شرح داده شده اند در هر زمان و بدون اطلاع انجام بدهد.

8. اطلاعات پروفایل شما نزد سایت محفوظ است و به هیچ وجه در اختیار افراد ثالث قرار داده نخواهد شد.

9. هرگونه سوء استفاده از نامسایت انجمن سازندگان ومسکن و ساختمان شهر تهران و خدمات مرتبط ممنوع مي باشد.

10. قوانين جمهوري اسلامي ايران بر تعبير، تفسير، اجرا و تأثير اين توافق نامه حاکم خواهند بود.

11.برای استفاده کامل از تمام مطالب و قسمتهای سایت انجمن سازندگان مسکن و ساختمان شهر تهران می توانید با کلیک بروی کلمه ثبت نام و ورود در حال حاضرمی توانید به صورت رایگان عضو سایت انجمن شوید. چنانچه شما نگراني و يا نکته اي مبهم در اين موافقت نامه مشاهده مي‌نماييد، و نياز به تماس با انجمن سازندگان ومسکن و ساختمان شهر تهران در جهت توضيحات کامل تر و يا ايجاد شفافيت بيشتر مي كنيد لطفا به وسيله کلیک روی کلمه تماس با ما و پرکردن فرم انتقادات و پیشنهادات با ما در تماس باشيد .انجمن سازندگان ومسکن و ساختمان شهر تهران سعي مي كند در کمترين زمان ممکن ،نسبت به رفع نگراني و مشکل به وجود آمده اقدام نمايد.

عضویت در تلگرام

عضویت در کانال تلگرام
انجمن سازندگان

از آخرین دوره های آموزشی در حال برگزاری
مطلع شوید
close-link